Zabieg z ekstraktem z ptasich gniazd

Wyjątkowo piękna i jedwabiście gładka skóra.

Działanie: odmładzające, rozjaśniające i wygładzające, przeciwzmarszczkowe, liftingujące.
Ekstrakt z ptasich gniazd to wyrafinowana esencja, która poza poprawianiem stanu cery, rozjaśnianiem jej, opóźniania także procesy starzenia. Wnika ona głęboko w skórę, poprawia napięcie skóry od wewnątrz.

Ptasie gniazda wykorzystywane w masce są specjalnym rodzajem gniazd jadalnych, budowane przez samce salangan. Powstają one z samej śliny ptaków i wodorostów oraz much i patyków. Bogata w wapń, magnez, potas i żelazo. Ma działanie odmładzające, rozjaśniające i wygładzające. Są od wieków wykorzystywane i cenione w Japonii, to dzięki nim kobiety zawdzięczają porcelanową, pozbawioną zmarszczek cerę.

Dodatkowo unikalna kombinacja ekstraktu z ptasich gniazd ma właściwości rozświetlające i wybielające. Odżywczy ekstrakt z drożdży i białka ryżu w połączeniu z silnym środkiem nawilżającym- kwasem hialuronowym, zapewnia skórze prawdziwe spa, silnie ją odżywia, nawilża, aby zwiększyć jasność i elastyczność skóry.

Delikatna i jedwabiście miękka maska zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu twarzy, co umożliwia skuteczną absorpcję składników w głąb skóry.