Sekura Sensitive zabieg celowany dla skóry wrażliwej i naczyniowej

Wykorzystuje synergistyczne działanie esencji Redness stop. Starannie wyselekcjonowane i dobrane wyciągi roślinne kompleksy BSASM ™ i Legactif zapewniają unikalny synergistyczny efekt usuwający podrażnienia, redukujący świąd, rumień i zaczerwienienia oraz wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne.

Zabieg dla skóry suchej i wrażliwej
Efektywny zabieg o natychmiastowym efekcie nawilżająco – wyciszający z esencją Dryness  Stop z ceramidami i glukamem- nawilżaczem z kukurydzy i Redness Stop z kompleksami roślinnymi .  Zatrzymuje wodę w naskórku, uzupełnia cement międzykomórkowy oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Skutecznie likwiduje nadmierne złuszczanie i szorstkość skóry. Starannie wyselekcjonowane i dobrane wyciągi roślinne kompleksy BSASM ™ i Legactif zapewniają unikalny synergistyczny efekt usuwający podrażnienia, redukujący świąd, rumień i zaczerwienienia oraz wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne.

Zabieg dla skóry tłustej i wrażliwej
Terapeutyczny zabieg dla skór problematycznych i wrażliwych  z tendencją do couperose  z esencją Sebum Stop i  Redness Stop. Aktywny kompleks AC.NET ™ i wyciąg z kory wierzby.  Reguluje wydzielanie sebum, działa bakteriobójczo, normalizuje proces złuszczania, oczyszcza skórę, zmniejsza ilość zaskórników oraz zwęża pory. Starannie wyselekcjonowane i dobrane wyciągi roślinne kompleksy BSASM ™ i Legactif zapewniają unikalny synergistyczny efekt usuwający podrażnienia, redukujący świąd, rumień i zaczerwienienia oraz wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne.

Zabieg dla skóry dojrzałej i wrażliwej  

Odmładzający  zabieg  dla skóry z tendencją do couperose i alergii  z esencją  Wrinkle Stop i Melanin Stop . Dedykowany osobom, którą chcą aktywnie przeciwdziałać starzeniu się skóry. Esencja zawiera substancje aktywne o udowodnionym działaniu przeciwzmarszczkowym. Vitasource™ z tarczycy bajkalskiej opóźnia starzenie komórek skóry i cofa ich zegar biologiczny o 10 lat. Biomimetyczny peptyd Syn®-Coll stymuluje produkcję kolagenu, wygładza i spłyca zmarszczki. Starannie wyselekcjonowane i dobrane fitokompleksy: BSASM ™ i Legactif, zapewniają unikalny synergistyczny efekt usuwający podrażnienia.  Redukuje świąd, rumień i zaczerwienienia oraz wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne.

Zabieg dla skóry wrażliwej z przebarwieniami  
Rozjaśniający  zabieg  z esencją  Redness Stop i Melanin Stop . Dedykowany osobom o skórze wrażliwej z tendencją do przebarwień . Starannie wyselekcjonowane i dobrane wyciągi roślinne kompleksy BSASM ™ i Legactif zapewniają unikalny synergistyczny efekt usuwający podrażnienia, redukujący świąd, rumień i zaczerwienienia oraz wzmacniający i uszczelniający naczynia krwionośne. Darkout ™ - rozjaśniający ekstrakt  roślinny z afrykańskiego ziemniaka oraz witamina B3 redukują zmiany hiperpigmentacyjne każdego pochodzenia. Efektywnie hamuje produkcję melaniny i jej migrację z melanocytów.