Masaż świecą

Masaż świecą

Masaż świecą - masaż za pomocą oleju z zapalonej aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie. Masaż łączący w sobie kilka terapii: dotyk, odprężenie, działanie olejków eterycznych zawartych w świecy (aromaterapia) oraz działanie ciepła. więcej»


Sauna IR

Sauna IR

Sauna IR - sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza. Zamiast tradycyjnego pieca użyte są promienniki podczerwieni. Promieniowanie to penetruje skórę do głębokości ponad 4 cm i jest wchłaniane łatwo przez skórę. więcej»


Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest niezwykle popularnym i super skutecznym sposobem na cellulit oraz ujędrnienie skóry! Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę, znakomicie ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się cellulitu. Działa szybko i skutecznie – efekty są widoczne po kilku zabiegach! więcej»


Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja jest zabiegiem elektroleczniczym wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości. Stosuje się ją w celu wywołania skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej, oraz w celu poprawienia trofiki tkanek (odżywienie i dotlenienie tkanek). więcej»