Peelingi medyczne

Peelingi medyczne

Peeling (złuszczanie, eksfoliacja, chemabrazja) to usunięcie defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej, mające na celu zwiększenie elastyczności skóry, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, ujednolicenie zabarwienia cery, zmniejszenie nierówności skóry czy zamknięcie porów. więcej»


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest to metoda polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Stosowana jest do regeneracji i biorewitalizacji skóry, w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, do poprawy wyglądu i odmłodzenia skóry. więcej»


Terapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa (mezo roller) to nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze. Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. więcej»


Laseroterapia

Laseroterapia

Laseroterapia foto-odmładzanie IPL™ Usuwanie zmian naczyniowych i pigmentowych. Nowa, najbardziej ekscytująca i najszybciej rozwijająca się procedura medycyny estetycznej. Zmęczenie oraz stresy życia codziennego szybko stają się żywym zwierciadłem naszej twarzy. więcej»